НАШІ ПАРТНЕРИ
АКЦІЇ ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Шалені акції
на фрукти від "Класс"
Замовлення тортів приймається не пізніше, ніж за 3 дні до моменту його отримання. Замовлення можна здійснити на сайті, або звернувшись в будь-який кондитерський відділ мережі "КЛАСС"
Повернутися назад
Користуйтеся можливостями вашої дисконтної карти вигідно! Відтепер бонуси – це гроші! Поповнюйте свою карту бонусами не тільки в мережі супермаркетів «КЛАСС», а також у партнерів програми DAYLI CARD.

Партнери DAYLI CARD – це більш ніж 40 кращих компаній міста Харкова, які також нараховують бонуси за кожну покупку. Здійснюючи повсякденні покупки та користуючись послугами, звертайте увагу на належність компанії до програми DAYLI CARD. Якщо у вас не спитали карту – пред'явіть її самостійно та отримайте бонуси на свою карту «КЛАСС».

Накопичені бонуси використовуйте для часткового або повного розрахунку за покупки в мережі магазинів «КЛАСС» або обмінюйте їх на грошові сертифікати для здійснення покупок у партнерів DAYLI CARD.

Нумо
знайомитись
Долучайтеся до програми лояльності
0 800 310 000
Гаряча лінія:
Головний офіс:
Харків, пр-т Московський 259
Стати партнером програми
Заповніть форму щоб стати партнером Dailycard
СТАТИ ПАРТНЕРОМ
Ви цінуєте свій час та гроші?
Партнер програми «Daily Card» - мережа перукарських салонів «Експрес стрижка» пропонує будь-яку стрижку від 80 грн і всього за 15 хвилин!
А з 15 серпня по 15 вересня 2021 року всі власники дисконтних карт «Daily Card» отримають в 2 рази більше «бонусів»!
Якість доступна кожному, прийдіть і переконайтеся!
Подробиці за телефоном 0 800 310 000